SukcesToJa

Działając na rzecz rozwoju potencjału przedsiębiorców i pracowników w latach 2014–2020 charytatywnie i wolontariacko zorganizowałam i przeprowadziłam ok. 100 warsztatów, w których uczestniczyło ok. 1000 osób. Aktualnie pełnię funkcję ambasadorki SukcesToJa w Szczecinie (SukcesPisanySzminką) – największego w Polsce programu wspierającego rozwój zawodowy i osobisty kobiet. W latach 2015r – 2016r. jako koordynatorka na Pomorzu Zachodnim Dress For Success – działającej na całym świecie międzynarodowej organizacji z USA (założonej w Nowym Jorku w 1996r.), przeprowadziłam „Akcje SOS” – Send One Suit, czyli „Podaruj szczęśliwą sukienkę”, która polega na szkoleniach, opiece i budzeniu środowiska biznesowego do działań na rzecz kobiet wykluczonych na rynku pracy. W 2014r. pełniłam funkcję Przewodniczącej Klubu Kobiet Północnej Izby Gospodarczej.

dr Monika Różycka
dr Monika Różycka

Lubię w sobie swoją wyobraźnię, która niezmiennie widzi najpierw w innych ludziach dobre intencje, energię, pasję do działania oraz wytrwałość w osiąganiu celów. Pozwoliło mi to na połączenie sfery biznesu oraz aktywność naukową. Doceniam w sobie również, że kiedy bywają trudne momenty lub kiedy przestaję wierzyć w siebie i swoje możliwości, biorę sprawy we własne ręce i szukam sposobów na to, aby z podniesioną głową móc spojrzeć sobie w oczy i powiedzieć, że „z mojej strony zrobiłam wszystko, co tylko mogłam dobrego i nie mam sobie nic do zarzucenia”. Lubię swoją wrażliwość na potrzeby człowieka – pracownika i klienta oraz to, że potrafię połączyć te cechę z dążeniem do realizacji wyników w firmie jednocześnie. I nawet jeśli w sferze zawodowej funkcjonuje takie powiedzenie, że: „Jak nie można czegoś załatwić, to trzeba Monikę wysłać”, to potrafię być jednocześnie łagodną oraz pełną spokoju osobą, która pozwala podejmować decyzje innym. A Ty? Czy wiesz, co lubisz w sobie? Dowiedz się, jakie masz w sobie talenty i wartościowe cechy oraz jak je rozwijać. Sprawdź jak odnosić większe sukcesy w rozwoju swojego biznesu. Zrób test na sukces w sprzedaży. Skontaktuj się ze mną odnośnie przeprowadzenia badania FinxSales Assesment@.

W mediach

Zapraszam do przeczytania

Zobacz artykuł
logo
logo

Czy praca zdalna osłabia relacje i pogarsza komunikację?

Przeczytaj artykuł na stronie Sukces Pisany Szminką.

Zobacz artykuł

Jak koronawirus wpłynie na nasze życie i biznes? [wideo]

Obejrzyj nagranie z inspirującej konferencji!

Zobacz artykuł
logo
logo

Doceniaj swoją wartość, bo nikt inny za ciebie tego nie zrobi!

Przeczytaj wywiad z dr Moniką Różycką

Zobacz artykuł

Dlaczego temat wartości kobiecych w biznesie i na rynku pracy jest ważny?

Opowiada dr Monika Różycka, ambasadorka Sukces to Ja w Szczecinie.

Zobacz artykuł
logo
logo

Strefa Biznesu

dr Monika Różycka mówi o zarządzaniu firmami przez kobiety wywiad strona 30-34

Zobacz artykuł

Sukces to dla mnie pokonywanie własnych, wewnętrznych ograniczeń

Przeczytaj kwestionariusz Moniki Różyckiej.

Zobacz artykuł
logo
logo

Poradnik przedsiębiorcy: Cechy kobiet sukcesu [wideo]

Zobacz artykuł

Kobiety sukcesu pod lupą – jakie mają cechy?

Monika Różycka z Uniwersytetu Szczecińskiego przy pomocy Zachodniopomorskiego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców przygotowała raport o tym, ile kobiety oraz ile mężczyzny jest w kobiecie sukcesu, czyli „Empiryczną analizę kobiecości i męskości przedsiębiorczyń w województwie zachodniopomorskim”

Zobacz artykuł
logo
logo

6 (nie)sposobów na wstanie z łóżka po leniwej niedzieli

Metody sprawdzone na własnej skórze

Zobacz artykuł

Polityka cookies

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym możliwe jest prawidłowe działanie serwisu.

Więcej informacji