Dyskusja panelowa XII Międzynarodowa Konferencja Naukowa Gospodarka Zarządzanie Środowisko

Dyskusja panelowa XII Międzynarodowa Konferencja Naukowa Gospodarka Zarządzanie Środowisko

Wyjątkowym prelegentkom i prelegentom XII Międzynarodowej Konferencji Naukowej Gospodarka
Zarządzanie Środowisko oraz VII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej z cyklu Zarządzanie
Innowacjami w Gospodarce, Kreatywność • Cyfryzacja • Internacjonalizacja, dziękuję za przyjęcie zaproszenia i udział w poprowadzonym przeze mnie panelu „Slow management i style zarządzania w erze radykalnej niepewności” zainspirowanym publikacjami uczestniczki panelu, prof dr hab  Monicki Kostery, profesor tytularnej nauk ekonomicznych i humanistycznych, profesor zwyczajnej Uniwersytetu Warszawskiego, profesor Södertörn University w Szwecji i Institut Mines-Télécom Business School we Francji, która przedstawiła innowacyjne koncepcje  z zakresu zarządzania.

Profesor była zatrudniona jako Professor and Chair in Management w Wielkiej Brytanii, w tym na Durham University. Współredagowała kilka czasopism, w tym British Journal of Management. Jej obecne zainteresowania badawcze obejmują wyobraźnię organizacyjną, pojęcia pracy i etnografię organizacyjną. Pisze i publikuje teksty z zakresu teorii i etnografii organizacji, a także poezję, jest członkinią Spółdzielni Poetów Erbacce.

Dziękuję także prof. dr hab. Stanisławowi Flejterskiemu, który w latach 1985 -2018 związany był z Uniwersytetem Szczecińskim, od roku 2018 jest profesorem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu/Szczecinie, od roku 2007 pełni funkcję członka Komitetu Nauk o Finansach PAN, jest także autorem wielu publikacji naukowych, popularnonaukowych i publicystycznych , głównie z zakresu ekonomii i finansów.

Dziękuję również wszystkim pozostałym uczestnikom panelu za ciekawe nawiązania do omawianego podejścia i cenne komentarze, mam nadzieję, że nasze rozmowy dadzą asumpt do przemyśleń, zastanowienia się co powinniśmy doskonalić w naszej praktyce zarządzania.

 

Powrót do wszystkich wpisów