Kierunek na biznes w Indiach

Kierunek na biznes w Indiach

Indie to dziś ponad miliard mieszkańców, subkontynent i jedno ze wschodzących mocarstw światowych, które wyprzedziły Chiny i stają się najbardziej zaludnionym krajem świata. Liczba ludności Indii w 2023r. urośnie o 13 743 000 i osiągnie 1 438 635 000 czyli prawie 1.5 mld ludzi! Połowa obecnej populacji Indii to klasa średnia. Szacuje się, że do 2027 roku ludność Indii prześcignie Chiny, a wspomniana klasa średnia będzie liczebnie większa od łącznej klasy średniej USA, Europy i Chin. Daje to fundament do bycia najszybciej rosnącą gospodarką globu.

Aktualnie istnieją ogromne możliwości współpracy biznesowej z Indiami w wielowymiarowym zakresie. Indie to rynek, posiadający szerokie możliwości w produkcji Twoich wybranych, dobrej jakości towarów, również zindywidualizowanych, np. pod wybraną marką własną lub inną, także świadczenia wykwalifikowanych usług. Możesz rozwijać wybraną produkcję na miejscu, albo sprzedawać towary wyprodukowane tam towary. Indie są krajem otwartym na towary, usługi i inwestycje. Każdy chce tam poprawy jakości życia, a do tego niezbędna jest praca, którą może wykonywać dla naszych przedsiębiorców.

Co istotne, w przeciwieństwie do innych firm, posiadamy partnerów biznesowych na miejscu i od razu zaczynamy działać. Znając stereotypy oraz faktyczną sytuację na rynku, gwarantujemy bezpieczeństwo i wiarygodność. Rozwiązujemy problemy z gąszczem przepisów federalnych i lokalnych. Możesz dać się wyprzedzić innym ale możesz też już dziś podjąć współpracę z nami na przyszłościowym rynku, który kształci absolwentów uczelni technologicznych i biznesowych należących do światowej czołówki.

 

Grafika, źródło: https://www.ft.com/ Can India become the new emerging markets powerhouse?

Powrót do wszystkich wpisów