Kolejne szkolenie sprzedażowe – Szczecin

Kolejne szkolenie sprzedażowe – Szczecin

Opowiadałam podczas szkoleń o rzeczywistości #VUCA wtedy, kiedy mało kto tak naprawdę wiedział, co oznacza ten akronim. Aktualnie podczas rozmów z przedsiębiorcami okazuje się, że ostatnie miesiące i tygodnie na nowo wyznaczyły nam priorytety, wartości, obowiązki. Wszystko okraszone jest różnorodnością i hybrydowością form pracy – na przemian online i offline. Właściciele firm i ich pracownicy zadają wiele pytań, m.in. jak odnaleźć się w tej sytuacji? Kiedy okazuje się, że to co było ważne jeszcze na początku marca, dziś traci na znaczeniu, istnieje potrzeba doprecyzowania i przeformułowania potrzeb. Szczególnie, że zmiana modeli prowadzenia biznesu w wielu firmach stała się prawdziwym wyzwaniem.

W czasach niepewności oraz zmian paradygmatu również sprzedaż i praca przedstawiciela handlowego zyskała inny wymiar oraz charakter. Ponadto rozwinięcia wymagają kompetencje managerskie niezbędne w zarządzaniu podczas kryzysu. Dlatego inspiruję i wspieram proces nieustannego doskonalenia. Trzeba przyzwyczaić się do tego, że niepewność i zmienność towarzyszyć nam będą już zawsze, ponieważ nawet jeśli były obok, to w nieco innym wymiarze. Dziś bardziej niż kiedykolwiek w cenie jest zarówno elastyczność, jak i umiejętność dostosowywania się do zmian. Warto postawić na autentyczność lidera w komunikowaniu uczuć i emocji, empatię, inteligencję emocjonalną, nastawienie na komunikację wrażliwość, dzielenie się wiedzą oraz zaufanie i budowanie relacji. Warto słuchać, analizować i działać! W szczególności w trudnych warunkach warto marzyć i wyznaczać nowe cele! Wiele cennych rozmów oraz refleksji podczas kilkuset godzin szkoleń w ostatnich miesiącach pokazuje, że dla niektórych managerów, to wyjątkowo trudny czas zmian, restrukturyzacji oraz niepewności.

Jeśli:
✅  Twoi handlowcy lub sprzedawcy uczestniczyli już w szeregu szkoleń, a Ty nie widzisz efektu, który przekłada się na wzrost wyników sprzedażowych,
✅ Uważasz, że warto popracować nad ich zaangażowaniem i motywacją,
✅ Masz wrażenie, że mają duże trudności z odnalezieniem się w obecnej rzeczywistości,

Zapraszam na konsultacje oraz szkolenia, dzięki którym
✅  zdiagnozuję kompetencje sprzedażowe Twoich pracowników
✅  szczegółowo zidentyfikuję ich potrzeby szkoleniowe oraz zaplanuję proces rozwoju, który przyniesie realne korzyści i podniesie efektywność sprzedażową Twoich handlowców i sprzedawców.

Dziś razem z Jarosławem Morawskim i Mikomax Smart Office poznajemy ukryte przekonania i nastawienia w sprzedaży.  Dlatego przestań tracić czasu na tradycyjne szkolenia sprzedażowe. Poddając się diagnozie @FinxsSalesAssesment Extended Tools Polska otrzymujesz uszyty na miarę opis wyniku 18 kompetencji sprzedażowych wraz ze wskazówkami rozwojowymi. Razem z Mikomax Smart Office dodatkowo wzięliśmy pod lupę cechy kobiece oraz cechy męskie czyli badamy ile może być w nas kobiety oraz ile mężczyzny. Analiza i diagnoza, wyniki oraz follow-up to poszczególne elementy naszych przyszłych spotkań aby uzyskać efekty, bo tylko świadome narażenie się na zmianę wywołuje rozwój.

* Konsultacje/szkolenia odbywają się zarówno w formie tradycyjnej jak i zdalnej. Wiele działów sprzedaży skorzystało już z badania kompetencji sprzedażowych, zadzwoń i zapoznaj się z ofertą!

Powrót do wszystkich wpisów